MÖBLER / Bord / Sybord 8816300

nr 881 6300

Sybord

Frankrilke 1800-tal 40x56, höjd: 74

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 mars 2014
kl 18:37:49

15/3 15:52:04 1      800 kr
17/3 18:07:07 2      Vinnande bud